about

Něco o mně

Vývoji WordPress webů se aktivně věnuji od roku 2019. Mé weby jsou dobře optimalizované na rychlé načítání a zobrazování na různých zařízeních – od mobilních telefonů až po stolní počítače. Samozřejmostí je také dobrá optimalizace pro vyhledávače (SEO). Mé projekty jsou zabezpečené a snadno ovladatelné, a to jak pro návštěvníky webu, tak pro jeho správce.

Se svými klienty rád navazuji dlouhodobé spolupráce. Zakládám si na profesionálním a hlavně poctivém přístupu jak k práci, tak ke klientům. V současné době tvořím weby nezávisle i ve spolupráci s agenturami.

Drtivá většina mých projektů běží na redakčním systému WordPress. (Tato stránka také)

Co jsem dělal předtím?

Dříve jsem se věnoval programování zejména v Delphi (Pascalu) a Pythonu. Dodnes se mi tyto zkušenosti hodí. Podle potřeby i volnočasově jsem stavěl i webové aplikace, takže jsem využil znalost HTML, CSS, základní znalost JavaScriptuPHP.

Přes 10 let se věnuji také fotografii, začínal jsem jako amatér, který si focením trávil dlouhou chvíli, a dnes své fotky i prodávám.

Jaké jsou základy mé práce?

Neustálé vzdělávání

Za léta ve vývoji jsem již pochopil, že neustále se vzdělávat a sledovat aktuální trendy je v mém oboru nutností. Díky tomu máte jistotu, že řešení Vašeho projektu bude vždy poplatné době, kdy vzniká, ba naopak svým způsobem nadčasové, a že při vývoji tyto své bohaté znalosti patřičně zúročím. V současné době chystám i blog nejen na téma webového vývojetvorby webu.

Správný přístup

Společně zvolíme vhodný postup a nástroje na míru Vašemu projektu. Vyhneme se drahým a neefektivním postupům, naopak zvolíme řešení, které bude ekonomické a zaručí dlouhodobé výsledky. Výsledkem tak bude kvalitnícenově dostupné a rychle dodané řešení. Součástí mých služeb je i následná technická podpora po dodání webu.

Léta zkušeností

Léta zkušeností předcházela tomu, co dělám teď. V minulosti jsem se zabýval programátorskými i kodérskými pracemi, účastnil se vývoje mnoha úspěšných projektů a psal články a blogy na různá témata. Díky těmto bohatým zkušenostem v tomto i příbuzných oborech dnes mohu garantovat vysokou kvalitu služeb a spolehlivost v oblasti webového vývoje.

Marek Hovorka

Tvůrce webů | Wordpress specialista

Jsem zapsán v živnostenském rejstříku. IČO: 17399408 Neplátce DPH.

Tvorba webových stránek