Skip to content
Marek Hovorka - Tvůrce webů | Wordpress specialista

Marek Hovorka

Tvůrce webů | Wordpress specialista

Tvorba webových stránek – Ostrava

Rád Vám poskytnu

Vývoj webu na míru

Máte zájem o webovou vizitku, prezentaci svého portfolia, nebo e-shop? Web vytvořím tak, abyste si jej mohli spravovat sami!

Konzultace

Nejste si jisti, zda Váš web funguje tak, jak má? Společně se na to podíváme a zhodnotíme, případně navrhnu vhodné řešení.

Optimalizace

Chcete mít rychlý a optimalizovaný web? Pak jste tu správně. Dobrá optimalizace rychlostiSEO jsou základem každého mého projektu.

Takto by měla vypadat naše spolupráce

Prvotní kontakt

Nejprve společně probereme, co od práce očekáváte a co by Vám tvorba webu měla přinést. Nemáte-li žádnou představu, rád Vám poradím, na co se zaměřit a co je třeba dobře zvážit a promyslet.

Výběr řešení a stanovení ceny

Po dohodnutí veškerých detailů ohledně vývoje zvolíme vhodný postup a domluvíme se na výsledné ceně za web.

Návrh a počátek vývoje

Dořešíme věci jako grafiku, logo a další podklady. Nemáte-li je, můžeme spolu vybrat barvy, fonty a grafické podklady Vám zajistím.

Ladění a schválení

V průběhu vývoje Vás budu o všem informovat a zapracovávat Vaše připomínky. Po dokončení práce vše společně zkontrolujeme – od funkčnosti po správné zobrazování na různých zařízeních.

Zaškolení a zprovoznění

Poslední krok vývoje věnujeme finálním úpravám a následnému spuštění webu. Můžeme se domluvit i na dlouhodobé údržbě webu nebo dlouhodobé spolupráci.

Něco o mně

Vývoji WordPress webů se aktivně věnuji od roku 2019. Mé weby jsou dobře optimalizované na rychlé načítání a zobrazování na různých zařízeních – od mobilních telefonů až po stolní počítače. Samozřejmostí je také dobrá optimalizace pro vyhledávače (SEO). Mé projekty jsou zabezpečené a snadno ovladatelné, a to jak pro návštěvníky webu, tak pro jeho správce.

Se svými klienty rád navazuji dlouhodobé spolupráce. Zakládám si na profesionálním a hlavně poctivém přístupu jak k práci, tak ke klientům. V současné době tvořím weby nezávisle i ve spolupráci s agenturami.

Drtivá většina mých projektů běží na redakčním systému WordPress. (Tato stránka také)

Co jsem dělal předtím?

Dříve jsem se věnoval programování zejména v Delphi (Pascalu) a Pythonu. Dodnes se mi tyto zkušenosti hodí. Podle potřeby i volnočasově jsem stavěl i webové aplikace, takže jsem využil znalost HTML, CSS, základní znalost JavaScriptuPHP.

Přes 10 let se věnuji také fotografii, začínal jsem jako amatér, který si focením trávil dlouhou chvíli, a dnes své fotky i prodávám.

Jaké jsou základy mé práce?

Neustálé vzdělávání

Za léta ve vývoji jsem již pochopil, že neustále se vzdělávat a sledovat aktuální trendy je v mém oboru nutností. Díky tomu máte jistotu, že řešení Vašeho projektu bude vždy poplatné době, kdy vzniká, ba naopak svým způsobem nadčasové, a že při vývoji tyto své bohaté znalosti patřičně zúročím. V současné době chystám i blog nejen na téma webového vývojetvorby webu.

Správný přístup

Společně zvolíme vhodný postup a nástroje na míru Vašemu projektu. Vyhneme se drahým a neefektivním postupům, naopak zvolíme řešení, které bude ekonomické a zaručí dlouhodobé výsledky. Výsledkem tak bude kvalitnícenově dostupné a rychle dodané řešení. Součástí mých služeb je i následná technická podpora po dodání webu.

Léta zkušeností

Léta zkušeností předcházela tomu, co dělám teď. V minulosti jsem se zabýval programátorskými i kodérskými pracemi, účastnil se vývoje mnoha úspěšných projektů a psal články a blogy na různá témata. Díky těmto bohatým zkušenostem v tomto i příbuzných oborech dnes mohu garantovat vysokou kvalitu služeb a spolehlivost v oblasti webového vývoje.

Plaťte za to, co opravdu využijete

Jednostránková vizitkaod 8 900 Kč

Jednoduše a rychle

Jednoduchý a snadno spravovatelný web
Rozsahem jednostránková prezentace
On-page SEO, Responzivita
Cookie lišta
Napojení na Google Analytics apod.
Poptat
Prezentační webod 19 000 Kč

Standard

Návrh webové grafiky na míru
Rozsahem několikastránkový web
Optimalizace rychlosti a zobrazování
Pokročilé SEO
Možnost napojení na externí systémy
Poptat
Komplexní webové řešeníod 39 000 Kč

Ve velkém stylu

Detailní tvorba zadání a cílů webu
Prioritní spolupráce a podpora
Pokročilé optimalizace webu
Testování webu
Přizvání ostatních profesionálů do vývoje
Poptat

Máte zájem o mé služby? Ozvěte se mi!

Pojďme to společně probrat

Napište mi, co potřebujete a co Vás zajímá. Standardně odpovídám do jednoho pracovního dne. Těším se na Vaši zprávu!

Stavařská 735, 686 05 Uherské Hradiště
+420 770 660 362
chciweb@mhwebdesign.cz
IČO: 17399408
Bankovní spojení: 2017789019/3030

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Marek Hovorka

Tvůrce webů | Wordpress specialista

Jsem zapsán v živnostenském rejstříku. IČO: 17399408 Neplátce DPH.

Tvorba webových stránek